Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

November 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Keywords

prezimena  poreklo  

Affiliates
free forum

TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!)

View previous topic View next topic Go down

TEST ZA HAPŠENJE (Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!)

Post  Jebivetar on Fri Oct 07, 2011 3:04 am

Test za hapšenje

Voja Žanetić
Nema potrebe za tolikom neizvesnošću i tolikim stresom. Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!

OSEĆATE li ovih dana neku teskobu i zabrinutost za personalnu budućnost? Da li intenzivno razmišljate o svojim delima u prošlosti, preslišavate li se po pitanju zakonskih prestupa koje ste učinili, pravite li spiskove ljudi kojima ste se zamerili? Da li u vazduhu osećate poziv na informativni razgovor ili posetu uniformisanih lica u kasnim noćnim satima? Sanjate li veliki plavi kombi sa rešetkama na prozorima? Nema potrebe za tolikom neizvesnošću i tolikim stresom. Za samo pet minuta, rešavanjem ovog testa, saznaćete svoju sudbinu i znaćete šta tim povodom treba da se preduzme!

Imate li kontakte sa vođama kriminogenih struktura?

Još nisam imao prilike. 0 bodova

Da, ali samo preko posrednika. 1 bod

Da, redovno i rado. 2 boda

Da, ali samo zbog posla. 3 boda

Sada samo na spiritualističkim seansama. 4 boda

Imate li nadimak?

Da, ali su mi ga dali roditelji. 0 bodova

Nemam, a da ja znam. 1 bod

Samo za najbliže prijatelje. 2 boda

Nekad sam ga dobio, davno je to bilo. 3 boda

Imam, za posebne situacije. 4 boda

Nosite li naočare?

Ne, a da nosim, kakve to ima veze? 0 bodova

Samo kada čitam. 1 bod

Da, za sunce i za na vr’ glave. 2 boda

Dioptrijske, ne odvajam se od njih. 3 boda

Zavisi, što pitate? 4 boda

Da li ste na vlasti ili bliski vlastima?

Nisam i teško da ću ikad da budem. 0 bodova

Da, i nameravam da tako ostane. 1 bod

Moji jesu, ja konkretno nisam. 2 boda

Da, ali pitanje je da li ću i biti. 3 boda

Sad nisam, ali nikad se ne zna. 4 boda

Imate li neku visoku funkciju?

Ne, a i nisam ja te sreće. 0 bodova

Da, pa zar je ne zaslužujem? 1 bod

Sad trenutno ne, ali nameravam da je imam. 2 boda

Nekad da, više ne, dovoljno je. 3 boda

Da, ali ko zna da li ću je i zadržati. 4 boda

Kako su vaši prošli posle 5. oktobra?

Svi su oni moji... 0 bodova

Smenjeni su sa vlasti, nažalost. 1 bod

Moji smenjeni, a meni ništa. 2 boda

Došli na vlast, a i ja sa njima. 3 boda

Došli na vlast, a i ja do para. 4 boda

Imate li kontakte sa ambasadama?

Ne posećujem ni koktele. 0 bodova

Samo privredna odeljenja, ali sve ređe. 1 bod

Tu i tamo, odradim ponešto. 2 boda

Da, sa visokim obaveštajcima ili ambasadorom. 3 boda

Da, ali isključivo sa Rusima. 4 boda

Da li ste poznata ličnost?

Taman posla. 0 bodova

Samo za bolje obaveštene. 1 bod

Da, naravno, ja sam baš selebriti. 2 boda

Da, ali nemam veliku popularnost. 3 boda

Odranije, ali uglavnom organima gonjenja. 4 boda

Šta mislite, kad bi trebalo da se raspišu izbori?

Kad mi odlučimo. 0 bodova

Baš me briga. 1 bod

Kad razmislim, svejedno je. 2 boda

Što pre, to bolje. 3 boda

Nek potraje još malo. 4 boda

Od 1 do 15 bodova: Nemate razloga za brigu. Slobodno otvarajte vrata, idite na posao, izlazite sa prijateljima ili putujte u inostranstvo - lice pravde uopšte nije okrenuto ka vama. Možda ćete u mandatu neke druge vlasti odgovarati pred zakonom, možda ste zaista čisti kao suza, a možda samo imate sreće. Bilo kako bilo, zatvor je za vas u ovom trenutku - mislena imenica i to isključivo povezana sa probavom. Uživajte u slobodi, dok traje.

Od 16 do 27 bodova: Niste nevinašce, to je sigurno. A nezgodna su vremena. Za svaki slučaj prelistajte telefonski imenik, pa se javite onima kojima niste odavno. Ili probajte ponovo da budete u kontaktu sa onima koji su prestali da se javljaju u poslednje vreme. Proveravajte šta se priča u čaršiji i koliko su postali bitni ili glasni (ili i jedno i drugo) oni koji vas baš ne vole. Pažljivo pratite vesti - nikad se ne zna kada će da stigne informacija o nekom ko vam je (bio) blizak ili ko mnogo zna o vama i spreman je na sve, samo da ostane na slobodi. Duži put u inostranstvo možda ne bi bio loša opcija za vas.

Od 28 do 35 bodova: Pažljivo sa odgovaranjem na pozive ili odavanjem znakova da ima nekog kod kuće, u slučaju da se čuje zvono na telefonu ili vratima. U slučaju da imate prijatelje, pitajte ih da li žele da vam budu i jataci. U slučaju da imate bivše prijatelje, zamolite ih da makar ne budu zaštićeni svedoci. U slučaju da imate poverljiva dokumenta: ako su o vama, spaljujte; ako su o drugima, kopirajte ih i potom dobro sakrijte originale. U slučaju da je potrebno, osvetite se objavljivanjem dokumenata na internetu. A u svakom slučaju potražite dobrog advokata.

http://www.novosti.rs/dodatni_sadrzaj/clanci.119.html:346447-GDE-SMO-ONO-STALI-Test-za-hapsenje
Jebivetar

View user profile

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics